CHT Türkiye
CHT Türkiye Kimya Sanayi Sürdürülebilir Üretim

Sürdürülebilirlik

Şimdi hep birlikte harekete geçme zamanı!

Sürdürülebilirliğe önem veriyoruz;

Gelenekleri olan bir vakıf şirketi olduğumuzdan sürdürülebilirlik konusunu, iş güvenliği ve aile dostu çalışma saati modelleri ve sosyal sorumlulukların yanında çok uzun zaman önce gündemimize aldık. Dünya çapında yüksek seviye sosyal standartlar bizim için önemli. Bunun gerekliliklerini yerine getiriyoruz ve kararlı faaliyetlerle destekliyoruz.

CHT Grup için sürdürülebilirlik sosyal ve ekolojik sorumluluk ile ekonomik başarıya giden bir yoldur. Bu nedenden dolayı sürdürülebilirlik, şirketimiz stratejik ve organizasyonel yapısı içerisine demirlenmiştir.

Sürdürülebilirliğe karşı duyduğumuz bu sorumluluk ile neyi başarmaya çalışıyoruz?

  • Çalışan ve iş partneri olarak toplumun sosyal gelişimine katkıda bulunmak istiyoruz.
  • İleri görüş ile ekolojik, ekonomik ve kişisel riskleri en aza indirmek istiyoruz.
  • Sürdürülebilir bir ürün gamı sunup yeni iş fırsatları yaratmak istiyoruz.
  • Hissedarlarımızla aramızdaki güven veren ilişkimizi genişletmek istiyoruz.

“Sürdürülebilirliğe önem veriyoruz” prensibi tüm grup firmaları, tüm uygulama alanlarımız ve ülkeler için geçerlidir. Hedefimiz, sürdürülebilir bir gelişme sağlayacak ürün ve işlem çözümleri sunmaktır. Ekolojik ürünler içindeki payımızı sürekli arttırmaya çalışıyoruz. Portföyümüzün gelişimi bu ürün ve çözümlerin belirlenmesine yardımcı olur. Buna ek olarak, endüstriyel işlemlerde sürdürülebilir bir gelişmeye katkıda bulunacak ürün ve işlemler geliştirmeye odaklanıyoruz.

Ek olarak, kendimizi sorumlu davranma ve dünya çapında hedef olarak gösterilen ve kimya endüstrisinin tedarik zinciri vasıtasıyla adres gösterdiği sürdürülebilirlik konusunda girişimci olmakta sorumlu hissediyoruz.

Başa Dön