CHT Türkiye
CHT Türkiye Kurumsal Stratejisi

Kurumsal Stratejimiz

CHT Türkiye Kurumsal Stratejisi

Tekstil endüstrisinde kalite standartları yükselmekte ve rekabet ortamı artmaktadır. Müşterilerimize; kalitenin arttırılması ve maliyetlerin düşürülmesi yönünde üstün nitelikli ,verimliliği arttırıcı ürünler geliştirmek hedefimizdir.

Müşterilerin ürün seçimi ve kullanımı sırasında karşılaşabilecekleri soru veya sorunlarla ilgili olarak, zaman zaman yurtdışından gelen uzmanların da katılımı ile müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla ihtiyaç duyulan hizmet desteğini vermek de hedeflerimizdendir.

Varolan ve öngörülen çevre sorunlarını da gözönüne alarak, çevreye saygılı ürünler geliştirmek, şirket misyonumuzdur.

Sorumluluklarını bilen, insiyatif kullanabilen, motivasyon sahibi, yüksek verimlikteki personel başarılı bir iş faliyetinin ön koşuludur. Çalışanlarımızın bireysel gelişimini ilerletmek, memnuniyetlerini sağlamak, yaratıcı bir atmosferde çalışmaya teşvik etmek ve bireysel yeterliliğini sağlamış personel yetiştirmek, öncelikliklerimiz içindedir. Benzersiz kalitede ürün imal etmenin tek yolu budur.

Şirket organizasyonun her düzeyinde, bilgili, gayretli ve müşteriye en iyi hizmet amacına yönelmiş ve sürekli eğitimle kendini yenileyen bir insan gücüne sahip olan CHT, bu insan gücünü en önemli varlıklarından biri olarak görmektedir.

Başa Dön